Рассылка

KETTLER ir sporta preču zīmols no Vācijas, kas piedāvā kvalitatīvas, pārdomātas fitnesa preces kā iesācējiem, tā sporta profesionāļiem. Izvēloties KETTLER, Tu izvēlies uzticamu palīgu fitnesa treniņos.

Kāpēc izvēlēties KETTLER?
Tāpēc, ka KETTLER produkcija lielākoties tiek ražota Vācijā, kas allaž uz citu valstu fona izcēlusies ar savu ražojumu neapstrīdamo kvalitāti un uzticamību. Tiem, kas saviem iepirkumiem pievērš vēl smalkāku uzmanību, ir zināms fakts, ka KETTLER savu produkciju projektē ciešā sadarbībā ar Eiropas medicīnas centriem, kā rezultātā tikuši izstrādāti vairāki lieliski tehnoloģiski risinājumi tieši ergonomikas un biomehānikas ziņā. KETTLER produkcija vairākkārt ieguvusi dažādus apbalvojumus un, pēc vairāku testu veikšanas, atzīta kā kvalitatīvākais, efektīvākais un visā visumā labākais sporta inventāra zīmols.

KETTLER koncentrējas uz mājas fitnesa un nekomerciāla aprīkojuma ražošanu.  Tas nozīmē, ka KETTLER ražotie produkti ir paredzēti tieši mājas lietošanai. Tas attiecas gan uz trenažieriem, gan, mēbelēm, gan bērnu precēm. Viss ir pārdomāts un pielāgots tieši ikdienas lietotāja vajadzībām.

Kompānija dibināta 1949 Parsitā, tās dibinātājs bija  Heinz Kettler. Pašos pirmssākumos savu darbību sāka privātas darbnīcas bēniņos ar mēbeļu veidošanu, kas laika gaitā pārauga lielā kompānijā kas piedāvā savus produktus 60 dažādās valstīs. Līdz pat šai dienai Kettler ir ģimenei piederošs uzņēmums ar vairāk kā 2000 darbiniekiem.

innovative

HQ hq2

 diplo 
3platz

ispo

furniture


Close

Esi aktīvs sportā un atpūtā? Iesaki arī draugiem! :)